Zaproszenie na film "Szare Anioły"

Na początku roku formacyjnego ,,MIŁOSIERNI JAK OJCIEC"’, moderator generalny przytoczył słowa papieża Franciszka : ,,W naszych parafiach, w naszych wspólnotach, w stowarzyszeniach, w ruchach, gdziekolwiek są chrześcijanie, każdy powinien odnaleźć oazę miłosierdzia””, dodając, że jako oazowicze  zostaliśmy wywołani ,,po imieniu’", że mamy tworzyć oazy miłosierdzia.

Niech obejrzenie filmu Szare Anioły będzie ukoronowaniem naszej formacji w tym roku i inspiracją do tworzenia oaz miłosierdzia w naszych parafiach.

 Poniżej przedstawiamy recenzje o filmie.

Mocne i prawdziwe historie ludzi dotkniętych przez życie, którym pomagają bracia Franciszkanie Odnowy. Młody zakon, niedawno zatwierdzony przez Papieża Franciszka, pracuje w najtrudniejszych miejscach na świecie: pośród gangów narkotykowych w Irlandii, prostytutek w Anglii, czy też pośród więźniów w Hondurasie. Niezwykłe historie poruszają do głębi serce i umysł, powodując, że zadajemy sobie pytania o cierpienie i sens naszego życia. Jednocześnie "Outcasts - Szare Anioły" to historia tych, którzy wybrali życie w służbie ubogim i cierpiącym.

Film, w trakcie którego mocno zastanawiasz się nad sensem starań, wysiłku, pracy ojców Franciszkanów z ludźmi, którzy wydają się wprost skazani na upadek, na grzech, na przegrane życie (z punktu widzenia realisty), po to aby w finałowym momencie filmu dostrzec w oczach każdego Outcasta samego Pana Jezusa! Film uczy Miłości do Człowieka!

Podajemy linki do zaproszenia na film i zwiastuna na film:

Zapisy na film SMS 600-001-070, 602-718-525

Bardzo gorąco zapraszamy do obejrzenia i zaproście znajomych

Jola i Bogdan z Domowego Kościoła

 

<--break->

 

środa, 21 Czerwiec, 2017 - 17:41