WIECZÓR CHWAŁY W AMFITEATRZE

Wspólnota Jednego Ducha działająca w Duszpasterstwie Akademickim zapraszana WIECZÓR CHWAŁY, który odbędzie się 29. czerwca (sobota) o godz. 18.00  w Amfiteatrze siedleckim (ul. Wiszniewskiego 1). Będzie to tradycyjnie czas uwielbienia Boga śpiewem, teatrem, a nawet tańcem; czas świadectw wiary oraz adoracji Jezusa Eucharystycznego z modlitwą o uzdrowienie.

 

Ponieważ spotkanie przypadnie po niedzielnym Dniu Ojca (23.06), dlatego jego hasłem przewodnim będzie: MÓJ TATA-MÓJ BOHATER. Chcemy w ten sposób podziękować Bogu za Jego Ojcostwo, ale również za doświadczenie miłości naszych ziemskich ojców. Będziemy się modlić o silną wiarę dla wzorowych ojców, oraz o uzdrowienie dla ojców w nałogach, depresjach czy po rozwodach. Będziemy także przyzywać Bożej mocy dla młodych mężczyzn, którzy w niedługiej perspektywie stana się ojcami.

 

Wreszcie, nie możemy zapomnieć o ojcach duchowych czyli o księżach i ich posłudze rodzenia ludzi dla zycia wiecznego.

 

Gościem Wieczoru będzie znany muzyk (Arka Noego, Dzieci z Brodą)... Joszko Broda, który wraz z żoną Deborą i ósemką ich dzieci podzieli się świadectwem wiary.

 

Swoje świadectwo powie również Patrycja Hurlak, znana aktorka m. in. z serialu Klan (będzie można zakupić książkę z jej świadectwem o mocy złego ducha i wyzwoleniu przez Jezusa Chrystusa).

 

Prosimy, abyście przekazali tę wiadomość innym.

 

Do zobaczenia :)

niedziela, 23 Czerwiec, 2013 - 16:29