Triduum Paschalne

Kochani! Zachęcam gorąco wszystkich zainteresowanych owocnym przeżyciem Triduum Paschalnego, aby dołączyć do grupy "Przepis na Triduum": kliknij tutaj.
 
Grupa ta powstała, ponieważ nie możemy w tym roku przeżywać Triduum w formie rekolekcji w naszym domu Moria. Jednak chcemy zmierzyć się z tą trudną rzeczywistością, wierząc, że jest ona nam zadana przez Boga. Zapraszam Was zatem do jak najintensywniejszego przeżywania Triduum Paschalnego w takiej formie, w jakiej będzie to możliwe dla każdego z Was.
Na tej grupie już niebawem zostaną zamieszczone materiały przygotowane przez panią Anię Jóźwik oraz przez naszą Diakonię Liturgiczną. Pomogą one w owocnym przeżyciu Triduum oraz w profesjonalnym przygotowaniu liturgii w parafii.
Zamieścimy także w przyszłym tygodniu trzy konferencje wprowadzające w poszczególne dni Triduum, które zostaną nagrane kolejno przeze mnie (ks. Kamil), przez Anię Jóźwik oraz przez Michała Borkowskiego.
Ponadto zapraszamy do włączania się w Liturgię Godzin, która będzie transmitowana z Domu Moria.
 
Więcej informacji już wkrótce! Zapraszajcie do grupy znajomych, a zwłaszcza tych, którzy przygotowują się do III stopnia oazy.
Z pamięcią w modlitwie, wasz moderator,
ks. Kamil Edward Duszek
 
 
poniedziałek, 29 Marzec, 2021 - 12:07