Podziękujmy posłom! - apel Centralnej Diakonii Życia

Centralna Diakonia Życia zachęca wszystkich członków Ruchu Światło-Życie do włączenia się w podziękowanie posłom, którzy w ostatni piątek głosowali za odrzuceniem projektów instytucjonalizacji związków partnerskich.

Inicjatywę podziękowania posłom podjęła Fundacji Mamy i Taty. Pisze ona: „Cieszymy się z sukcesu jakim jest zablokowanie podobnych żądań ale jednocześnie wiemy, że szczególnie w obliczu wzmożenia aktywności ich zwolenników nie możemy milczeć ! Nasza bierność uwiarygadnia medialny przekaz i sprawia, że Polacy, którzy nie mają ugruntowanego zdania na ten temat, przyjmą punkt widzenia lepiej zorganizowanej i bardziej widocznej mniejszości.

Posłowie, którzy mimo nacisków zdecydowali się stanąć w obronie polskiej Konstytucji i wyrażonej w niej definicji małżeństwa powinni również otrzymać nasze wsparcie!”

Fundacja zwraca się z prośbą o podpisanie się pod listem z podziękowaniami kierowanymi do 228 posłów, którzy zagłosowali za odrzuceniem projektu ustawy o umowie związku partnerskiego. List będzie wysłany w wersji papierowej indywidualnie do każdego z nich.

„W Polsce mieszka około 9 milionów małżeństw. Większość z nich akceptuje zapisaną w Konstytucji prawną ochronę małżeństwa jako związku kobiety i mężczyzny. Jest więc wyzwaniem dla nas wszystkich by mogły one wyrazić swoje poparcie w tej sprawie. Prosimy o przekazanie naszej prośby wszystkim Pani znajomym i przyjaciołom. Pomóżmy wspólnie zabrać głos w tej sprawie milczącej dotąd większości.

Zbierzmy w obronie małżeństwa jako związku kobiety i mężczyzny pięć milionów głosów polskich małżeństw!”

Diakonia Życia zachęca wszystkich członków Ruchu do wsparcia inicjatywy Fundacji Mamy i Taty i włączenia się w podziękowanie posłom.

Podpisz list, zajmuje to nie więcej niż 30 sekund.

 List można podpisać pod adresem: http://www.mamaitata.org.pl/petitions-66721.html

Agata i Krzysztof Jankowiakowie

odpowiedzialni za Centralną Diakonię Zycia Ruchu Światło-Życie

ŹRÓDŁO MATERIAŁU TEKSTOWEGO:  http://www.oaza.pl/cdz/aktualnosci/1700-podziekujmy-poslom

wtorek, 5 luty, 2013 - 12:48