Kurs prelegenta

Ucz się zanim zaczniesz przemawiać
Syr 18,19
Diakonia Życia naszej diecezji zaprasza wszystkich, którzy posługują słowem, do wzięcia udziału w kursie  prelegenta. Kurs będzie przebiegał w dwóch etapach. Pierwszy polega na napisaniu prelekcji w porozumieniu z prowadzącymi kurs Agatą i Krzysztofem Jankowiakami (ten etap odbywa się w zaciszu domowym drogą mailową). Drugi to spotkanie z prowadzącymi 20 stycznia 2018 r.  w domu Moria (konferencje, warsztaty i prezentacje fragmentów przygotowanych prelekcji).
Napisanie prelekcji nie jest warunkiem koniecznym do wzięcia udziału w kursie. Warto jednak poddać się temu zadaniu. Zachęcamy serdecznie do spotkania z Agatą i Krzysztofem, którzy w sposób profesjonalny dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem.
Spotkanie 20 stycznia 2018 r. w godzinach 1000 -1700.
Koszt obiadu i zwrot kosztów przejazdu prowadzących ok. 30 zł. Jeśli ktoś chciałby skorzystać z noclegu z piątku na sobotę koszt 60zł ( kwota ta obejmuje nocleg i trzy posiłki)
Chcemy, aby każdy mógł skorzystać z udziału w kursie więc jeśli zaistnieje potrzeba dofinansowania, prosimy o kontakt z organizatorami.
Zgłoszenia dla przygotowujących prelekcje do 11 listopada 2017 r. dla pozostałych do końca roku 2017 do Katarzyny Kicińskiej tel.: 503 093 834, e-mail:  kicinska.ka@com.pl
Z otwartymi ramionami i modlitwą
Kasia i Jacek Kicińscy 
Odpowiedzialni za DŻ diecezji siedleckiej
 
piątek, 27 Październik, 2017 - 23:13