Duchowa adopcja

Kochani dostaliśmy takie zaproszenie - wiadomość. Jako Diakonia Życia mocno promujemy Duchową Adopcje dlatego zachęcamy do zgłoszenia się. "Gorąco proszę o włączenie się w tę inicjatywę - którą opatrznościowo podejmuje właśnie teraz Krajowy Ośrodek Duszpasterstwa Rodzin Episkopatu Polski. Na stornie www.duchowaadopcja.pl chcemy zamieszczać: Informacje o środowiskach promujących DADP na wielką i małą skalę, ale konkretnie. Co, jak, gdzie kiedy. Spisane lub jako linki do stron. Świadectwa osób podejmujących DADP, krótko opowiedziane: okoliczności podjęcia DADP, kiedy po raz pierwszy i gdzie (w parafii, wspólnocie), z jakiego powodu. Co pozwala wytrwać w podjętym zobowiązaniu. A jeśli są trudności, to co pomaga je przezwyciężać. Czy dostrzegalne są jakieś owoce (duchowe, ale może także wymierne) tej modlitwy.

Świadectwa kapłanów animujących DADP w swoich parafiach. Prosimy o doświadczenia spisane lub o wypowiedzi nagrane w formie krótkich (ok 3’) filmików  do zamieszczenia na stronie. Wkrótce odbędzie się Spotkanie szkoleniowe dla osób zainteresowanych włączeniem się w propagowanie DADP. Planujemy je w warszawskim w kościele oo. Paulinów przy ulicy Długiej 3, z którym wiążą się początki tego Dzieła. Termin to sobota 2 marca.
SERDECZNIE ZAPRASZAM"

Prosimy aby świadectwa dotyczące Duchowej Adopcji przesłać na nasz adres odpowiedzialni.cdz@gmail.com do piątku 1 marca.

Pozdrawiamy serdecznie

Aleksander i Agnieszka Jaromin
Odpowiedzialni za Centralną Diakonię Życia

Logo Duchowej Adopcji
wtorek, 26 luty, 2019 - 19:40