Diecezjalna Szkoła Animatora im. ks. Wojciecha Danielskiego

Owocne budowanie wspólnot oazowych nie jest możliwe bez odpowiedniej formacji animatorów. DSA daje możliwość pogłębionej formacji poprzez odkrywanie charyzmatu Ruchu Światło-Życie i uczenie się posługiwania nim. DSA nie zastępuje osobistej formacji w małej grupie parafialnej lecz na niej bazuje.

Dla tych którzy pragną rozpocząć DSA…..

Sesje Szkoły Animatora będą wspólne dla I i II roku. Miejscem przeżywania Diecezjalnej Szkoły Animatora będzie „Moria” – Dom Ruchu Światło-Życie Diecezji Siedleckiej w Łukowie (Al. Kościuszki 21b). Sesje będą odbywać się w trybie sobotnio-niedzielnym (od 9.30 w sobotę do 14.00 w niedzielę).

Chętnych do uczestniczenia w DSA (co najmniej po ONŻ II st.) prosimy o zgłoszenie drogą mailową: moderator@siedlce.oaza.pl (imię i nazwisko, parafia) do 8 września.

Sesja „Zerowa” – obowiązkowa dla tych, którzy chcą uczestniczyć w DSA odbędzie się w dniach 12-13 września w Domu „Moria” w Łukowie. Rozpoczęcie o 18.00 w sobotę, zakończenie w niedzielę obiadem. Prosimy o zabranie ze sobą śpiworów. Koszt: 50 zł.

Na sesję przywozimy uzupełniony kwestionariusz wraz z załącznikami w postaci: ankiety kwalifikacyjnej oraz dwóch aktualnych zdjęć (do zgłoszenia i do indeksu). Wzory do pobrania znajdują się  na stronie: http://www.siedlce.oaza.pl/dsa. Tutaj również są umieszczone Zasady Diecezjalnej Szkoły Animatora.