Bóg nie umarł

Kochani !
     Pragniemy zaprosić na bardzo dobry i wartościowy film, którego projekcję organizuje Domowy Kościół – gałąź rodzinna Ruch Światło Życie w Nowym Kinie Siedlce. Premiera filmu odbędzie się wcześniej, ale w niedzielę 8 marca  o godz. 1800 będzie specjalny seans dla Domowego Kościoła, Klubu Ojca i Wszystkich, którzy zechcą miło spędzić niedzielę i zobaczyć dobre kino (Panowie mamy okazję zrobić naszym żonom i córkom piękny prezent w dniu ich święta). Zapraszamy całe rodziny.
Cena biletu będzie też atrakcyjna 14,00 zł. Przewidziana jest niespodzianka dla wszystkich Pań. Zaproście też swoich bliskich i znajomych. Naprawdę warto!!!
Krótki opis filmu i zwiastun.
Josh, młody chrześcijański student w trakcie zajęć z filozofii trafia na zażarcie ateistycznego profesora, który domaga się od swych uczniów, by na kartce papieru napisali: „God is dead” (czyli „Bóg jest martwy”). 
Josh nie chce jednak tego zrobić, więc profesor rzuca mu wyzwanie – w trakcie następnych zajęć ma stoczyć z nim debatę na temat istnienia Boga. . W tle jest też kilka innych wątków jak Bóg działa w życiu kilku osób ....... 
 
Poniżej linki :
https://www.youtube.com/watch?v=tmeUMujDgmA
https://www.youtube.com/watch?v=2C6QtOGIJY0
https://www.youtube.com/watch?v=g19TCjSzmMo
środa, 25 luty, 2015 - 18:31