Bezpłatne warsztaty

Diakonia Życia w Siedlcach przekazuje zaproszenie: W imieniu Diakonii Życia Ruchu Światło-Życie Diecezji Warszawskiej serdecznie zapraszamy na bezpłatne warsztaty. Prowadzącymi warsztaty będą specjalni goście z Łodzi: Magdalena i Piotr Ogrodowczykowie, którzy będą mówili o przekazywaniu dzieciom prawdy o miłości, płciowości i seksualności. Poruszane tematy na spotkaniu, to m.in.:
1. "Wychowanie dzieci zaczyna się od wychowania rodziców",
2. "Małe dzieci - opowiedz mi historię mojego powstania",
3. "Rodzicu odwagi - nie wstydź się rozmawiać z nastolatkiem o seksie"
6, 7 czerwca (piątek i sobota) w godzinach: piątek 1900 – 2030, sobota 1000 – 1800 w dolnym kościele parafii p.w. Wniebowstąpienia Pańskiego w Warszawie (al. Komisji Edukacji Narodowej 101)
Zapraszamy
Sylwia i Paweł Klaus
*Prowadzący: Magdalena i Piotr Ogrodowczykowie są małżeństwem od 17 lat, rodzicami 4 dzieci.
Specjaliści zajmujący się zagadnieniami wychowania i profilaktyki problemówdzieci i młodzieży. Mają dużą praktykę w indywidualnej pracy konsultacyjno terapeutycznej z młodzieżą i dorosłymi: towarzyszą małżeństwom w kryzysie, prowadzą liczne konferencje, kursy przedmałżeńskie, autorskie warsztaty dla rodziców. Posługują w poradni życia rodzinnego (http://poradniakatolicka.pl/). Byli w naszej diecezji na rekolekcjach w Górkach k/Garwolina. Pani Magdalena Ogrodowczyk jest Instruktorem Metody Rozpoznawania Płodności PSNNPR.
 
sobota, 24 Maj, 2014 - 22:49