Dom Moria

Triduum Paschalnego - pomoce

Z uwagi na ten trudny dla nas i świata czas zapraszamy Cię do przeżywania trochę inaczej rekolekcji Triduum Paschalnego - w zaciszu domowym, rodzinnym, na osobistej modlitwie i duchowym trwaniu przy Panu na transmitowanych liturgiach.

Wskazówką na ten czas niech będą poniższe materiały. Przede wszystkim jednak zanurzenie się w Słowo Boże na sprawowanych liturgiach.

Oaza Rodzin I Łuków

Dzień Skupienia KWC

Diakonia Wyzwolenia serdecznie zaprasza wszystkich członków Ruchu Światło- Życie do udziału w Dniu Skupienia 25.01.2020 r. w godz. 9.15 – 14.15 w Domu Moria w Łukowie. Półmetek formacji pod hasłem „Wolni i wyzwalający” to dobry czas na pogłębienie wiedzy o KWC i refleksji n.t. „Na jakim etapie odkrywania i realizowania w życiu ideałów Krucjaty jestem? Pomogą w tym moderatorzy ks. Marek Andrzejuk i ks. Józef Sobotka oraz Sługa Boży ks. Franciszek Blachnicki. Prosimy o zgłoszenia do 22 b.m. (środa) tel. 885838727

W imieniu Diakonii Wyzwolenia Krystyna i Roman Jastrzębscy

PROGRAM PONIŻEJ...

Diakonia Życia zaprasza

Diakonia Życia Ruchu Światło - Życie diecezji siedleckiej zaprasza na spotkanie otwierające rok formacyjny dnia 21 września 2019 roku do Domu Moria w Łukowie. 

Plan spotkania:
930 - Zawiązanie wspólnoty
1000 - Msza Święta
1100 - Konferencja wprowadzająca - ks. Michał Mościcki
1130 - Omówienie dotychczasowej działalności - Katarzyna i Jacek Kicińscy
1200 - Przerwa kawowa
1300 - Dyskusja na temat przyszłej działalności Diakoni Życia

Diecezjalna Szkoła Animatora - zmiana terminów i zgłoszenia

Owocne budowanie Oaz Żywego Kościoła nie jest możliwe bez odpowiedniej formacji animatorów. Chcemy w tym roku kontynuować DIECEZJALNĄ SZKOŁĘ ANIMATORA. 

Miejscem przeżywania Diecezjalnej Szkoły Animatora będzie „Moria” – Dom Ruchu Światło-Życie Diecezji Siedleckiej w Łukowie. Sesje będą odbywać się zazwyczaj w trybie sobotnio-niedzielnym (od 9.30 w sobotę do 14.00 w niedzielę) - poza pewnymi wyjątkami.

Dla tych którzy zaczynają…..