Przez śmiech do lepszego małżeństwa

Domowy Kościół Ruchu Światło –Życie Rejonu Siedleckiego i  Katolickie Stowarzyszenie „MORIA” zaprasza  wszystkie małżeństwa  do udziału w seminarium pt. ”Przez śmiech do lepszego małżeństwa”.

Wstęp  wolny  !!!

Na warsztaty składają się 3 filmy, które są profesjonalnym zapisem weekendowego seminarium prowadzonego przez Marka Gungora. Dzięki nim przekonacie się osobiście, jak w praktyczny i humorystyczny sposób można mówić o życiu, miłości i małżeństwie. Dzięki zabawnym, praktycznym i boleśnie szczerym radom Marka Gungora, życie wielu małżeństw na całym świecie zmieniło się nie do poznania. Mark , twórca popularnego seminarium ” Przez śmiech do lepszego małżeństwa” przedstawia podstawy dynamiki relacji damsko-męskich, ukazując  z niezwykłą jasnością przyczyny najczęstszych problemów i proponując praktyczne sposoby ich rozwiązania. Pełne komizmu prezentacje ułatwią małżonkom przyswojenie wielu cennych spostrzeżeń i  natychmiastowe zastosowanie ich w praktyce.

Na warsztatach zostanie zaprezentowana opowieść o różnicy mózgu kobiety i mężczyzny. Ponadto Mark Gungor przedstawi pięć rzeczy, o których musi wiedzieć każde małżeństwo, by doświadczyć  niesamowitego, przekraczającego wszelkie pojęcie współżycia seksualnego….. nie przegapcie tego!    „Jak razem żyć i się nie pozabijać „ – dzięki  tej  sesji odkryjecie w swoim małżeństwie moc przebaczenia …  albo, jak nazywa to Mark:  wyzerowania. Uczestnicząc  w warsztatach będziecie doskonale się bawić , wiele się nauczycie  i dowiecie jak wprowadzić konkretne, pozytywne zmiany w Waszych małżeństwach.

Szczegóły gungor_siedlce.pdf

niedziela, 8 Październik, 2017 - 17:10