PILNE! Zapotrzebowanie na animatorów i uczestników na OŻK 2019

DROGI ANIMATORZE DZIĘKUJĘ, ŻE POZYTYWNIE ODPOWIEDZIAŁEŚ NA WEZWANIE DO POSŁUGI! Odważna, ofiarna posługa animatorów podczas rekolekcji wakacyjnych pozwala doświadczać rozwoju wspólnot w parafiach. Jednak po zamknięciu zgłoszeń podstawowych pojawiły się nowe potrzeby. Zostały one opisane w tabelce poniżej.

* * *

Bezpośrednie przygotowanie do oaz wakacyjnych rozpoczniemy przeżywając wspólnie Oazę Jedności Animatorów połączoną z Rozesłaniem (31 maja - 2 czerwca 2019 r.). Odbędą się w Domu „Moria” w Łukowie. OJA planowana jest w formie rekolekcyjno-warsztatowej z możliwością spotkania z moderatorami oaz wakacyjnych. Podczas OJA będzie można złożyć zaległe oryginały kart zgłoszeniowych i wpłacić 200zł na fundusz animatorski. Fundusz animatorski pokrywa uczestnictwo w Oazie Jedności Animatorów połączoną Rozesłaniem oraz jest częściowym pokryciem kosztów utrzymania podczas rekolekcji. Karta zgłoszeniowa dla animatora do pobrania pod tym linkiem.

Podczas OJA będzie przeprowadzony między innym Kurs na wychowawcę wypoczynku. Dotyczy on osób pełnoletnich i posiadających wykształcenie średnie. Zapisy i szczegóły omówimy podczas piątkowego wieczoru OJA. Zapoznaj się czy na twojej oazie nie brakuje wychowawcy!

OJA z Rozesłaniem potraktujmy jako obowiązkowe. Zorganizuj tak czas, by móc w nich uczestniczyć.

poniedziałek, 20 Maj, 2019 - 14:33