Diecezjalna Szkoła Animatora - zapisy i kontynuacja

 

Owocne budowanie Oaz Żywego Kościoła nie jest możliwe bez odpowiedniej formacji animatorów. Chcemy w tym roku kontynuować DIECEZJALNĄ SZKOŁĘ ANIMATORA. 

Sesje Szkoły Animatora odbywają się wspólne dla I i II roku. Miejscem przeżywania Diecezjalnej Szkoły Animatora będzie „Moria” – Dom Ruchu Światło-Życie Diecezji Siedleckiej w Łukowie. Sesje będą odbywać się zazwyczaj w trybie sobotnio-niedzielnym (od 9.30 w sobotę do 14.00 w niedzielę) - poza pewnymi wyjątkami. Terminarz sesji w Kalendarium.

Dla tych którzy zaczynają…..

Chętnych do uczestniczenia w DSA (co najmniej po ONŻ II st.) prosimy o zgłoszenie drogą elektroniczną za pomocą PANELA ZGŁOSZENIOWEGO  w dniach od 3 do 23 września. Na pierwszy rok limit miejsc to 30. W zależności od liczebności osób kontynuujących DSA limit może ulec zmianie.

Sesja „Zerowa” – obowiązkowa dla tych, którzy chcą uczestniczyć w DSA odbędzie się z piątku na sobotę w dniach 5-6 października w Domu „Moria” w Łukowie. Rozpoczęcie o 18.00 w piątek.  Uczestnicy sesji zerowej pozostają odrazu na sesję pierwszą pt. "Jezus Chrystus" (6-7 października). Prosimy o zabranie ze sobą śpiworów, prześcieradła i poszewki na poduszkę. Koszt sesji zerowej i pierwszej 80 zł.

Na sesję przywozimy uzupełniony kwestionariusz wraz z załącznikami w postaci: ankiety kwalifikacyjnej oraz dwóch aktualnych zdjęć (do zgłoszenia i do indeksu). Wzory do pobrania poniżej. Poniżej również są umieszczone Zasady Diecezjalnej Szkoły Animatora, z którymi proponuję zapoznać się przed zgłoszeniem na Szkołę Animatora.

Dla tych, którzy kontynuują…

Tych, którzy kontynuują DSA zapraszam na sesję w dniach 6-7 października do Domu „Moria” w Łukowie. Zjazd do godziny 9.00 w sobotę. Koszt sesji pierwszej 60 zł. 

Jeśli ktoś nie może na tą sesję przyjechać lub rezygnuje z uczestniczenia w DSA proszę o kontakt mailowy moderator@siedlce.oaza.pl najpóźniej 2 dni przed sesją. Przygotowywane są materiały, noclegi i posiłki, zatem niech to będzie wyraz dojrzałości w podejściu do wspólnoty DSA, abyśmy się nie martwili, oczekując na uczestnika oraz aby nie generować niepotrzebnych kosztów.

Źródło: www.lodz.oaza.pl

 

 

Pliki: 
ZałącznikRozmiar
PDF icon zasadydsa.pdf396.97 KB
Microsoft Office document icon ankietakwalifikacyjna.doc24 KB
PDF icon kwestionariuszdsa2018.pdf297.7 KB